atalay
Hakkımızda


Atalay Computer olarak hız ve müşteri memnuniyeti esas alarak bilgisayar bileşenleri ürünlerini atalaycomputer.com ve N11 üzerinden satışını gerçekleştirmekteyiz. Sipariş sürecinin her aşamasında sizler için en doğru olanı ve satış sonrasında en hızlı çözümleri sunmaktayız.

Garanti / Yetkili Servis


Satışa sunduğumuz tüm ürünler Türkiye Yetkili Distribütörleri tarafından garantilidir. Garanti süreleri, Adınıza / Firmanıza düzenlediğimiz fatura tarihinden itibaren başlayacak şekildedir.

Paketleme / Sipariş Sonrası Süreç


Paketleme konusunda oldukça titiziz. Atalaycomputer.com üzerinden vermiş olduğunuz tüm siparişlerde iletmiş olduğunuz telefon numaranıza WhatsApp aracılığı ile kargo takip linki vb. bilgiler ve siparişin tüm aşamalarında WhatsApp üzerinden hızlı destek sunuyoruz.

paketleme görselleri
Örnek Paketleme Görselleri

Müşteri Memnuniyeti


Hizmet süremizce müşteri memnuniyetini her zaman ilk görevimiz haline getirdik. Satış süresince hızlı iletişimlerle birlikte satış sonrasında da en hızlı çözümler sunuyoruz. N11, Hepsiburada gibi sanal mağazalardaki satışlarımızda da mağaza puanına çok değer veriyoruz. N11 Mağaza

n11 mağaza yorumları
30.12.2021 N11 Mağaza Profilimiz ve Mağaza Yorumlarımız.